Kaip pasiruošti konsultacijai su psichologu?

Kartais prieš susitikimą su psichologu gali nerimauti tiek tėvai, tiek vaikai. Pirmasis apsilankymas pas psichologą vaikams gali kelti nemalonius jausmus. Nežinomybė, baimė būti ,,negeru“ vaiku, gali sukelti pasipriešinimą ir nenorą ieškoti pagalbos. Tėvai gali jausti panašius jausmus: baimę kalbėti apie šeimos sunkumus, kaltę, kad yra nepakankamai geri tėvai ir daug kitų nelengvų jausmų.

Visi šie jausmai, nors ir nemalonūs, yra visiškai natūralūs. Ruošdamiesi pirmai konsultacijai pasikalbėkite su vaiku ir padrąsinkite jį. Prieš konsultaciją su psichologu būtų naudinga pagalvoti apie tai, ką norėsite psichologui papasakoti, kokius klausimus ir lūkesčius atsinešite į susitikimą su juo.

Kaip tėvams kalbėti su vaiku apie apsilankymą pas psichologą?

  • Papasakokite vaikui, kad susirgus, kreipiamės į gydytojus. Tačiau kartais nutinka taip, jog jaučiamės blogai viduje: būname liūdni, pikti, viskas aplinkui atrodo blogai. Tada galime kreiptis į psichologą. Su psichologu galima pasikalbėti apie jausmus, santykius su draugais ir šeimos nariais, mokyklą ir kitomis svarbiomis ir neraminančiomis temomis.

  • ​Papasakokite, kad jūs kartais taip pat susitiksite su psichologu, nes tai padės geriau spręsti iškilusius sunkumus.

  • ​​Leiskite vaikui pajausti, kad juo rūpinamasi, kad jo psichologinė sveikata jums yra svarbi. Parodykite, kad esate drąsūs, atvirai žvelgiate į sunkumus ir kantriai padėsite savo vaikui.

Kaip atšaukti susitikimą?

Visi susiduriame su netikėtumais. Jei negalite atvykti į susitikimą informuokite mus prieš 1 darbo dieną. Susitikimą atšauksime ir perkelsime į kitą laiką. Tai Jums nieko nekainuos!​

Kainos

Pirminė tėvų konsultacija 1,5 val. - 60 Eur.

Individualios konsultacijos (50 minučių sesija) - 45 Eur.

Grupiniai užsiėmimai vaikams (4k. per mėnesį) - 50 Eur/mėn.

Tėvystės įgūdžių mokymai (4 susitikimai po 1,5val) - 60 Eur.